Креветче Clio

2,300 ден 1,150 ден

Рустикално креветче од дрвена рамка како гајба. Перничката е од мек плишан материјал кој е мек и удобен за спиење.

Достапно во црна и бела боја.

Димензии: 45x38x12 cm

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , , Ознаки: , , , ,