Креветче Elvira round

2,800 ден

Креветче за миленици со мек плишан материјал кој е удобен за спиење и одмарање во текот на денот. Со високи краеви за поголем комфорт.

Колекцијата Elvira е препознатлива во специфичниот пепито дизајн кој изгледа прекрасно во секој ентериер.

 

 

Категорија: , Ознаки: , , , , ,