Креветче Elvira

3,600 ден5,200 ден

Креветче за миленици со мек плишан материјал кој е удобен за спиење и одмарање во текот на денот. Со високи краеви за поголем комфорт. За полесно одржување на хигиена, има додадено патент кој може да го исперете креветчето полесно на 30 степени во машина.

Колекцијата Elvira е препознатлива во специфичниот пепито дизајн кој изгледа прекрасно во секој ентериер.

 

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,