Креветче Faldi плаво

3,300 ден4,300 ден

Креветче за кучиња кое изгледа ептен удобно и меко поради плишаниот материјал. Изработено е од текстуриран плиш со фалти што прави да изгледа впечатливо.

Перницата има две лица. Има патент од надворешната страна.

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,