Креветче Felda беж

3,700 ден

Креветче за кучиња специјално за оние кои сакаат пријатен мек материјал без плишани аксесоари ниту пак крзнени додатоци. Со материјал налик превртена кожа, лесен за одржување  и со патент офд внатре за лесно одржување.

 

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,