Креветче Krems мока

2.200 ден

Штосно изгледа, нели? Тоа е првото нешто кое што сте го помислиле кога ќе ја здогледате оваа колекција. Ептен бушаво креветче кое навистина може да го окупирате Вие од што изгледа едноставно неодоливо! А веруваме дека се спие и прекрасно, па ајде да ги прашаме милениците за мислење. Ако Вашето милениче ужива во меко креветче, тогаш треба да му одберете некое од оваа колекција. Долниот дел на креветчето не дозволува лизгање на било која површина.

Со анти- стрес дејство!

Се пере во машина на 30°C, без центрифуга.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , , , ,