Кревет Sansibar Rantum беж

8.700 ден

Дали има некој кој не сонува за прекрасна плажа и море? Во соработка со SANSIBAR, ова пријатно место за спиење, одмор и релаксација е дизајнирано за нашите пријателчиња. Целосно едноставниот дизајн е според сите критеруми на одмор на плажа. Оваа софа има прави линии и смирени бои, а прекрасен одмор во внатрешноста. Изработена е од високо издржлив памук и лен кој воедно е и пријатен на летните температури. Логото на SANSIBAR кое е два мечови е на предниот дел и е во тон со креветчето. Рачките од страна се направени од јаже за целосно да не потсетува на плажа. Може да се пере во машина на 30 °C, само извади ги внатрешните пернички и затвори во патентот потоа.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,