Лежалка на радиатор Lusso

3,500 ден

За оние мачиња кои сакаат да се секогаш на топло време или на топол радиатор и така да си гледаат низ прозор постојано. Сигурно знаете за што се работи, нели? 🙂

Баш затоа е направена оваа лежалка која се поставува на радиатор со метални куки и со стабилен долен дел за максимална удобност. Перничката се вади и може да се пере во машина на 30°C. Лесно се подесува на секоја димензија на радијатор.

Димензии: 46x42x30 cm

 

 

Категорија: Ознаки: , , ,