Маица Cheetah

1,150 ден1,400 ден

Леопард принт само за најпрефинетите кутриња кои сакаат да бидат забележани ова лето!

Маичка со супер кул дизајн и внимателно одбрани материјали кои гарантираат удобност целото лето без разлика дали сте на одмор, на плажа или на прошетка..

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,