Маичка Guacamole

860 ден1.000 ден

Ако сакаш да го покажеш твојот модерен и шик стил летово, тогаш ние ја имаме маичката за тебе. Со впечатлива боја и лесен материјал за максимален комфорт на твојот миленик.

Соодветно со останатите Гвакамоле производи на Крочи.

Кај нозете има ластичиња кои нема да дозволат маичката да се собере нагоре.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,