Маичка Helado

1,200 ден

Mаичка во боја на праска за кучиња  со материјал приспособен за пролетни и летни прошетки. Со дизајниран сладолед изработена со светки и  доле во сребрено испечатено MILK AND PEPPER.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,