Маичка Matelot

1.260 ден1.400 ден

Бела маичка за кучиња  со материјал приспособен за пролетни и летни прошетки. Со limited edition дизајн кој е специјално дизајниран од  MILK AND PEPPER. Со морнарски дизајн.

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , ,