Маичка Pirate Guy + капа

1.050 ден1.350 ден

Напрвено од материјал кој е лесен и памучен за да не ја задржува топлината на лето, па затоа е идеален аксесоар за на плажа или за летните прошетки. Лесно се облекува и се прицврстува со лепенки.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , ,