Маичка Sandia

1,200 ден

Светло тиркизна маичка за кучиња  со материјал приспособен за пролетни и летни прошетки. Со дизајнирана лубеница изработена со светки и  доле во златно испечатено MILK AND PEPPER.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,