Марама & ремче

300 ден550 ден

Класичен и безвременски дизајн што одговара на секое куче! Изработено од најлон, и е речиси невозможно да го искине вашето куче. Големината се приспособува.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,