Мек градник за мали мачиња

450 ден

Сет од мек градник и поводник за сите големини за возрасни мачки. Комплетно безбеден и со најголема удобност. Соодветен за секојдневни прошетки или активности.

Може да биде црвен или портокалов.

Поводникот е 110 -120 цм.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,