Памперс за кучиња Jeans

560 ден

Пелени за кучиња кои се облекуваат, со супер апсорбирачко дејство и без непријатен мирис. Се препорачува за употреба кај мали кученца, во период на менструација или кај кучиња со уринарни проблеми.

Со нов дизајн како фармерки што се навистина интересни.

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , ,