Памперс со мирис Daisy

35 ден1,050 ден

Памперс со прекрасен мирис на цветови кој шири пријатна миризба низ домот. Памперсот има зелена подлога која е делумно гумирана за да не се лизга на подот и да не пропушта на подот.

Димензии: 54 x 57 cm

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,