Памперс за кучиња Nappy

600 ден930 ден

Памперс за миленици со апсорбирачко дејство кои остануваат суви подолго време. Се препорачуваат за кучиња кои се повозрасни, после операција и слично.

Горниот дел е со еластична лепенка, па така лесно може да се приспособи според точната големина и нема воопшто да го стега.

Соодветно за сите големини на кучиња, спакувани во пакетчиња. Со индикатор кога пелената е водена.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,