Плишана играчка XXL мајмунче

1.200 ден

За сите љубители на плишани играчки, овој пат со XXL тело кое е супер меко. Играчка за анксиозни миленици или мали кутриња од мек плиш материјал.

Димензии: 85цм

Категорија: Ознаки: , , , ,