Поводник Art Leather- бела

335 ден

Колекцијата Art Leather на Karlie е специјално наменета за мала и средна раса на кучиња со нежни бои и дизајни. Поводникот е компатибилен со останатите производи во Art Leather колекцијата.

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , ,