Поводник Convenience црно

1,250 ден1,350 ден

Со поводникот Convenience не треба да барате компромис помеѓу изглед или издржливост, бидејќи ова ремче ги има овие две! Создадено е за секојдневна употреба и е многу издржливо и за оние кои обожаваат да се валкаат, а во исто време изгледа скроз кул. Овој поводник е направен со нова иновативна технологија од пластика и гума заедно. Овој материјал не само што доаѓа со светли и рефлективни бои, туку е и екстремно лесен за одржување. Овој материјал не пропушта вода и се чисти само со марамче. Удобно, меко и издржливо  кое може да излезе на крај и со најголемите палавковци.

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,