Поводник Divo

1,500 ден

Поводник од колекцијата Divo бе одличен додаток заедно со ремчето или градникот. Класичен модел на поводник, изработен е од мека мрежа во внатрешниот дел што го прави прилично удобен за долги прошетки и не ви прави потешкотии за држење.

Поводникот е во една боја со цел да биде соодветен со сите бои на колекцијата Divo, а материјалите од кои е изработен е од врвен квалитет со удобна текстура и отпорен на кинење.

Должина: 100 см

 

Категорија: Ознаки: , , , ,