Поводник Manoa црвено

950 ден

Инспирирани од шарената природа во Хаваи, Manoa поводниците се направени од инспирација од длабокиот океан, плажите, вулканите и прекрасните цветови. Изработени од многу лесен материјал кој е мек и лесен, но несомнено мошне издржлив за сите долги прошетки по паркот или на планина. Мекиот материјал лесно прилега на вашата рака и е  лесно да го држите вашето куче под контрола.

Поводникот соодветно пасува и со Maui Vario и Manoa  околувратникот и градникот кој го има во истите  впечатливи бои.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,