Поводник New Orleans Stripes

775 ден

Впечатливи и високо квалитетни поводници од Hunter, со целосно платнен материјал што ги прави многу безбедни и пријатни на рака. Погодни за сите раси на кучиња од сите големини и на сите времиња во годината! За секојдневен и опуштен изглед, достапно во 2 бои.

Компатибилен производ со Hunter New Orleans ремчиња или градници.

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , ,