Поводник Noviz- беж

440 ден 220 ден

Поводник од колекцијата Noviz на Karlie  наменет за мала или средна раса на кучиња. Направен од мека кожа која е пријатна на рака и неколку нитни за дополнителна безбедност.

Компатибилно со Noviz ремчињата.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,