Поводник Rimo жолт

1,100 ден

Дебел и издржлив поводник специјално изработен за голема раса на кучиња или за оние кои повеќе тегнат. Цврста и дебела плетка. На рачката додадено е сунѓерче кое помага при држење на поводникот да не Ви ја повреди раката и да го направи шетањето поудобно.

Димензии: 100см – дебелина12мм

Категорија: Ознаки: , , , ,