Подлога за греење црна

1.300 ден

Лежалка за миленици која ја задржува топлината и го грее миленичето во ладните денови.

Подлогата не користи струја или батерии! Супер решение за оние миленици кои лежат на под во ладните денови. Помеѓу двата слоја на лежалката има алуминиумски слој кој ја собира топлината и ја враќа назад кај миленикот и може да се генерира од 4 до 6 саати без престан.

Горниот слој е мек материјал кој дава удобност, а долниот слој не се лизга на било која површина и да го поставите. Може да се постави на под или врз креветчето на миленикот.

Се пере во машина на 30 степени.

Достапно во бела и црна боја.

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,