Подлога Vermont сива

3.000 ден5.400 ден

Како љубител на кучиња, многу е важно вашето куче секогаш да има пристап до безбедно место за спиење. Сите знаеме дека кучето постојано сака да е во наше присуство, па затоа треба да му направиме место блиску до нас. Благодарение на дискретниот дизајн, Подлогата Vermont т е идеалена за секоја соба и стил на мебел. Меката подлога  ќе обезбеди удобно место на Вашиот другар каде и да посакате, покрај камин, во гаражата или пак надвор во градината за време на топлите летни денови. Изработено е од не-лизгачки материјал за кога ќе го поставите на плочки да не се лизга. Изработено е од полиестер и лесно се одржува. Можете да го забришете со влажно марамче или пак да го исперете во машина на 30 степени. Достапно е во повеќе големини за да можете да ја изберете вистинката големина за Вашиот миленик.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,