Полнети кекси макси микс

213 ден425 ден

Најомилените кекси за кучиња кои сите ги обожаваат! Полнети со микс на вкусови за полесно да влезат во нивната дресура.
Цврстина: средна. За кучиња кои сакаат крцкави закуски за кои малку им треба време да ги изедат.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,