Прекривка за задно седиште Tiaga кафеава

2,500 ден

Универзална прекривка за задно седиште, која е водоотпорна и штити од влакна или нечистотија. Прекривка која е малку подебела и дава поголемо чувство на удобност при возење.

Се зацврстува на седиштето и е лесна за чистење. Се пере во машина на 30 степени.

Димензии: 138 х 139 цм

 

 

Категорија: Ознаки: , , ,