Пресувана кожа + стапчиња со риба Rolls

260 ден

Твоето куче ќе ја обожава текстурата и неодоливиот вкус на овие пресувани кожи со додадена кожа од риба. Целосно природни грицки кои се внимателно подговени за сите нутриенти да не се изгубат. За сите раси и големини на кучиња кои обожаваат риба!

6 стапчиња во пакување.

 

Категорија: Ознаки: , , , ,