Пресувано стапче 9-10mm

30 ден

Омилени стапчиња од пресувана кожа кои сите кучиња ги обожаваат. Целосно од природни состојки и богати со вкус. Големина соодветна за мала и средна раса на кучиња.

 

Цена за едно парче.

Категорија: Ознаки: , , ,