Пуловер Malmö беж

1.350 ден2.300 ден

Нема ништо подобро од топол пуловер во ладната зима, нели се согласувате? Подарете му на вашиот миленик еден мек, топол и кул пуловер за долги зимски прошетки. Плетката е впечатлива и удобна како и самиот дизајн на MALMÖ пуловерите. Лесно се приспособуваат на секаква градба на кучиња и одма ќе стане омилено парче за носење. Не дозволувајте да му биде ладно на вашиот миленик, заштитете го од студот и маглата. Пуловерот MALMÖ е комфорен и воопшто не смета на секојдневните активности на вашиот миленик, дали се работи за прошетка или игра. Најдобро од се е што се пере во машина на 30 степени и секогаш ќе биде чист и спремен за носење.

Како правилно да одбереш големина:

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,