Пуловер Rögla сиво

2.780 ден

Ако следите трендови и сакате да бидете впечатливи, тогаш време е да го дотерате вашето куче. Изработено од прекрасна плетка со 2 џепчиња позади, и најслатко од се, капуљача со туфничка! Преслатко, како бомбончиња!

Како правилно да одбереш големина:

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,