Ранец Orlando маслинест

6.100 ден

Твојот најдобар придружник на секоја авантура! Без разлика дали ќе се одлучите на авантура на отворено, во град или на пат, ранецот ORLANDO е одличен избор за секое патување. Миленичето ќе се чувствува како дома во внатрешноста на овој кул модел на ранец благодарение на меката подлога и високиот простор. Со многу мрежест простор кој обезбедува постојано проток на свеж воздух и кој може да биде затворен по потреба.Ранецот ORLANDO е толку стилски што никој нема да се сомнева дека внатре имаш еден патник со тебе!

Прерамките за носење се меки и па и да го носиш миленичето долго време на грб нема да ти претставува проблем.

Максимална килажа на миленик: 7кг

Димензии: 40 x 20 x 42 cm

 

Категорија: , Ознаки: , , , ,