Ранче за миленици Wiro

3,800 ден

Спортски модел на ранче за миленици кое е навистина од помош во секојдневните активности. Може да се носи на грб како ранец и е ептен удобно поради големите прерамки. Со повеќе простори отворени и места за отварање. Со џебови.

Со приклучок за безбедност на миленикот.

Димензии: 40 x 25 x 41 cm

Максимална тежина: 7 kg

Категорија: , Ознаки: , , , ,