Ремче за кутриња Modern Art Luxus црно

840 ден1,200 ден

Колекцијата MODERN ART LUXUS е наменета да внесе малку сјај и гламур во секојдневието- за тебе и твоето кутре! Светкавите камчиња се додадени на меката вештачка кожа и така ремчето едноставно блеска дури и на најслабата светлина. Бидејки ова ремче е меко лесно се адаптира и е прилично удобно за носење.

За мали кутриња или мала раса.

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , , ,