Ремче Art Leather

260 ден625 ден

Елегантно и нежо ремче за кучиња, со циркони. Достапно во повеќе бои, а е компатибилно со останатите производи во Art Leather колекцијата.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,