Ремче Neopren Special XXL

1.900 ден

Ремчето Neopren Special е направено за да се вклопи лесно на миленикот и на неговиот споственик. Изработено од неопрен кој е меко обложен и може да се подеси и за кучиња со широк врат. Има зголемена видливост поради рефлективните елементи што го прави екстра безбеден. Неопрен е материјал кој е многу издржлив и ептен лесен за чистење, буквално се чисти само со вода.  Тоа го прави одличен за било кои спортски активности или за прошетки во облачно или магловито време.

*Ова ремче е само за голема раса (66-80 cm)

Категорија: Ознаки: , , ,