Ремче Rodeo

1,650 ден 825 ден

Ремче изработено од два слоја на кожа, долниот дел е мек за да не го оштетува крзното на миленичето. Rodeo колекцијата на Karlie е од висок квалитет со кожа која е издржлива и мека истовремено. Додатоците на ремчето се изработени од метал.

Компатибилен производ со останатите во Rodeo или Rondo  колекцијата.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,