Ремче Softie беж

600 ден

Ремчето за мачиња SOFTIE ве освојува со мекиот материјал налик на кожа. Екстремно удобен за носење па дури и во целиот ден што нема да го осети дека го носи. Дизајнот е лесен и не предизвикува проблеми за краткото и долго крзно,а безбедносниот клипер ја осигура максималната безбедност. Безбедно, меко, лесно и едноставно се неколку препознатливи елементи на оваа колекција

 

Категорија: Ознаки: , , ,