Ремче Swiss Cat

600 ден

Колекциката SWISS секако има и ремче за маче и е еден од највпечатливите аксесоари за секое крзнено маче. Направено од високо-квалитетна вештачка кожа, што го прави лесно за чистење и секогаш во иста форма и боја. Направено со безбедносен клипер и секако подесувач за да се приспособи големината. Со додаден адресар  и ѕвонче да се комплетира ова прекрасно ремче.

 

 

Категорија: Ознаки: , , ,