Роденденска торта на 2 спрата

1.000 ден

Торта на два спрата е секогаш добра идеа, особено ако ја споделуваш со другарчињата од маало! Нашите вкусни торти се специјално направени за Вас и рачно декорирани за секогаш да изгледаат прекрасно. Додека пак нашиот состав кој е одобрен од многу кучиња ја прави оваа торта неодоливо вкусна, па затоа сме сигурни дека на сите кучиња ќе им се допадне.

Торта на два спрата декорирана со вкусни кекси од ванила и неодолив топинг.

  • Нашите рецепти се проверени и со дозвола од Агенцијата за Храна и Ветеринарство (АХВ)
  • За нарачка и резервација потребно е да се јавите два работни дена однапред на телефон 070 209 773
  • Тортата се подигнува од дуќан и не може да се прати по карго.
Категорија: Ознаки: , ,