Свински уши (3 парчиња)

340 ден

Една вкуска закуска за твоето куче која е целосно дигестивна, богата со протеин и со ниска масленост.  Овие грицки не само што се вкусни, туку и помагаат на твоето куче да развие правилна навика за грицкање и јадење полека.

 

Категорија: Ознаки: , , , ,