Седиште за кола Bobba

7.400 ден

Седиште за кола за миленичиња кое е идеално за патување и ултимативно удобно без разлика дали се работи за возење од 10 минути или неколку часови. Ова седиште е всушност 3-во-1 производ и може да го користите како седиште, торба или место за спиење. Материјалот е високо издржлив полиестер и е лесен за чистење и одржување. Седиштето има додаден безбедносен појас кој може да го поврзете на градникот на миленичето за поголема безбедност. Од страните има 3 џепчиња за да ги сместите сите потребни аксесоари при Вашето патување.
  • Безбедно и удобно седиште за во кола за миленици
  • Седиштето и перницата која се вади се чистат со влажна крпа
  • Со додаден безбедносен појас
  • 3 странични џепчиња
  • Може да се користи како седиште, торба или место за спиење

Димензии: 56х56х42 см

Максимална тежина: 10кг

Категорија: , Ознаки: , , , ,