Сендвич коска со пилешко

213 ден425 ден

Кекси за кучиња како сендвич со пилешко месо кои сигурно ќе ги обожаваат.
Цврстина: средна. За кучиња кои сакаат крцкави закуски за кои малку им треба време да ги изедат.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,