Сет за јадење Aschau Matte

690 ден930 ден

Сет за јадење за миленици, на мат црно постоље. Тањирчињата може да се извадат и да се исперат во  машина. Изработено од црн мат меламин кој не се оштетува.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,