Сет креветче со ќебе и играчка Musa

4,490 ден

Интересна комбинација на три омилени продукти за нашите кучиња. Сет во кој имаме креветче, играчка ракун и меко ќебенце. Ако имаш мало кутре или знаеш некој кој има, тогаш ова е совршена комбинација.

Перничката на креветчето има две лица, исто како и ќебето.

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , , ,