Сет перница и ќебе Catmania

2.900 ден

Ако Вашето милениче ја обожава удобноста тогаш ние имаме еден предлог на кој нема да може да му одолеете. Сет од супер меко ќебенце кое се става во џепче позади на перницата, звучи одлично зар не? Така секогаш ќе имате простор за спиење каде и да се наоѓате. Исто така е супер ако одите на пат, на гости или пак при долги прошетки. Перницата е со мемори пена за да им помогне на милениците добро да се одморат и ги намалува проблемите со варење и секако има дејност да го намали стресот и анксиозноста додека ве нема дома.

Димензии на перница: 44 x 30 x 10 cm

Димензии на ќебе: 100 x 70 cm

Категорија: , Ознаки: , , ,